Opinie o Nas

Wenger Torba na laptopa 16" Underground

SKU
601057
239,00 zł
W magazynie

Torba na laptopa szwajcarskiej marki WENGER
model: UNDERGROUND

Nowoczesna, prosta i designerska torba na laptopa oraz dodatki, w miejskim stylu. Świetnie zaprojektowana w taki sposób, aby przenoszenie laptopa oraz innych urządzeń potrzebnych do pracy, było łatwe, poręczne i eleganckie.


Największe wrażenie torba robi, kiedy zajrzy się do jej środka. Przemiły w dotyku materiał (podobny do weluru) idealnie zabezpiecza zawartość torby przed zadrapaniami i przemieszczeniem. Duża ilość kieszonek pozwala na posegregowanie posiadanych rzeczy i transport ich w idealnym porządku i w super bezpiecznych warunkach.
Nawet w bocznej kieszonce znajdującej się na wierzchu torby jest dodatkowa kieszonka również wyściełana materiałem weluropodobnym - bardzo miłym w dotyku.


Z zewnątrz torba podkreśla nowoczesny styl właściciela, mówi o jego uporządkowaniu i zwracaniu uwagi na jakość produktów.
Ciemnoszare wstawki nadają torbie bardziej ergonomiczny kształt. Można ją nosić jako teczkę, ale posiada ona bardzo wygodny pasek na ramię.


Pasek ten ma dodatkowo wszytą poduszeczkę, która przede wszystkim chroni ramię przed nadmiernym obciążeniem, równomiernie rozkłada ciężar torby oraz powoduje, że torba nie zsuwa się z ramienia. W czasie dłuższych podróży sprawdza się tylna kieszonka - po rozsunięciu obu suwaków dostajemy możliwość zamocowania torby na rączce walizki. Na krótkich dystansach przydają się dwie miękkie rączki.

 

Torba Underground to idealne rozwiązanie dla młodych „startupowców” i biznesmenów.

 

Torba przeznaczona na laptopa o maksymalnej przekątnej 16" (około 41 cm)
Mniejsza kieszeń na podręczny tablet lub czytnik ebooków 10" (około 25 cm)
Maksymalna długość paska na ramię: 122 cm
Wymiary zewnętrzne torby (szer. x wys. x głęb.): 40 x 30 x 10 cm
Waga torby: 1,03 kg
Pojemność: 12 litrówklam
Materiał: Poliester, Nylon


 

Format Nie