pikselProducenci

e-gazele biznesu 2016

pikselChmura tagów
piksel Falcerka - czy jest nam potrzebna?

Wszyscy wiedzą, że w biurze bardzo ważna jest drukarka, kserokopiarka, przydałby się też skaner i niszczarka. 

A co z falcerką?


Pewnie niewiele osób wie, co to za urządzenie, a okazuje się, że może być niezbędne szczególnie w firmach, które mają do czynienia z dużą ilością kartek do złożenia.
Wyobraźmy sobie następującą sytuację: pod koniec miesiąca wystawiamy 1000 faktur A4. Każdą musimy złożyć, żeby weszła nam do koperty. Nie dość, że zajmuje to bardzo dużą ilość czasu, to jeszcze możemy doświadczyć czegoś bardzo nieprzyjemnego: przecięcia skóry papierem. Wszyscy wiedzą, że takie skaleczenie bardzo boli i źle się goi.

Rozwiązaniem naszych problemów jest właśnie falcerka, czyli urządzenie do łamania papieru.

Inna nazwa tego urządzenia, aczkolwiek mniej popularna, to złamywarka.

falcerka DESQW naszej ofercie znajdziecie falcerkę renomowanej marki DESQ, która jest w stanie złożyć 4 000 kartek w godzinę. Dodatkowo posiada wbudowany licznik dokumentów, także nie musimy się męczyć z przeliczaniem wkładanych do niej papierów. Jednorazowo możemy do niej załadować 100 kartek 80 gramowych, natomiast dopuszczalna gramatura papieru składana przez falcerkę wynosi 130. Nasz model składa kartki o wielkości A4 i mniejsze.

Czy naprawdę jest to rządzenie tak niezbędne jak drukarka czy niszczarka?

To zależy od profilu firmy. Jeżeli jednak miesięcznie składamy dużo dokumentów – to tak.
Oczywiście, na początku musimy w nią zainwestować, ale zyskujemy czas naszego pracownika, który do tej pory musiał każdą kartkę wielokrotnie składać, kalecząc się przy tym nie rzadko.

Jeżeli nie jesteście przekonani do tego urządzenia, zapraszamy do siedziby sklepu dobiura.com – możemy pokazać, jak to urządzenie ułatwia pracę.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl