pikselProducenci

e-gazele biznesu 2016

pikselChmura tagów
piksel Nakładka na fotel - niezbędnik w Twojej pracy.

Z góry przepraszam, że po raz kolejny zanudzam tematem prawidłowej postawy siedzącej, ale jest to niezmiernie ważna sprawa, a przez większość ludzi niestety jest bagatelizowana.

Wszyscy widzą, że pół godziny spaceru dziennie jest w stanie zdziałać cuda. Gimnastyka 2 razy w  tygodniu to zbawienie dla naszego organizmu. W takim razie co może uczynić siedzenie przy biurku przez 8 h dziennie?

Tak, może spowodować nieodwracalne zmiany w kręgosłupie. I nie tylko.

Dbając o prawidłową ergonomię pracy, rozpoczęliśmy współpracę z Kulik System – z firmą, która powstała na bazie Gabinetu Terapii Manualnej Wybitnego terapeuty manualnego Eugeniusza Kulika. To do niego trafiali i nadal trafiają pacjenci, którzy cierpią na chroniczne bóle głowy, pleców, zmęczenie, znużenie, drętwienie kończyn, brak koncentracji i wiele innych schorzeń, których nie łączymy zazwyczaj z czymś tak teoretycznie prozaicznym, jak zła postawa siedząca przy biurku.

Pan Eugeniusz nie tylko zaczął leczyć tego typu schorzenia, ale przede wszystkim, zaczął dociekać skąd aż tak duży problem.

Wynikiem jego badań było stworzenie, miedzy innymi, nakładek na fotele Kulik System.

Nakładka na fotel pasuje do większości foteli biurowych, gdyż ma regulowane ramiona. Na pierwszy rzut oka wygląda dość dziwnie, ale pamiętajmy, że nie liczy się wygląd, ale cuda, jakie potrafi zdziałać. Już po pierwszym dniu siedzenia czuć różnicę.  Przede wszystkim nakładka ustawia prawidłowo kręgosłup oraz ustawia odpowiednio kość ogonową, która przez wielu jest elementem pomijanym w kwestii prawidłowej postawy.

Kolejne zmiany, jakie da się zauważyć stosując nakładkę na fotel marki Kulik Systems, to – o dziwo – brak znużenia i lepsza koncentracja. Kiedy siedzimy przy biurku, najczęściej zgarbieni lub przechyleni na jedną ze stron, to nasz układ oddechowy nie działa poprawnie. Przez to do naszego organizmu dociera mniej tlenu i bardzo szybko zaczynamy odczuwać zmęczenie i senność, a co za tym idzie, zaczynamy się dekoncentrować. Nakładka ta od razu eliminuje tego typu problemy.

A co najważniejsze – nasz kręgosłup jest w końcu w prawidłowym ułożeniu.

Praca siedząca to nie tylko biurko, ale również samochód. Tutaj brak skupienia może kosztować życie.

Dlatego dla kierowców również mamy nakładki na fotel, które dbają o ich kręgosłupy i komfort jazdy nawet w najdłuższej trasie.

Tak, jak nakładki na fotel biurowy, nakładki na krzesło kierowcy i pasażera pasują do większości foteli samochodowych. Utrzymują prawidłową postawę siedzącą i pozytywnie wpływają na samopoczucie – co może wydawać się dość dziwne, ale naprawdę tak jest.

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze przekonany do zakupu, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Warszawie. Udostępnię swoje krzesło, na którym siedzę teraz i piszę ten tekst, na którym umieszczona jest nakładka Kulik System.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl