pikselProducenci

e-gazele biznesu 2016

pikselChmura tagów
piksel Przepiękne organizery Styro

Nie ma nic gorszego niż walające się po biurku papiery. Każdy, kto choć chwilę pracował w biurze wie, że jest to nie tylko problem estetyczny, ale również problem organizacyjny. Do tego dochodzą kwestie tajności dokumentów – a to staje się coraz ważniejszym tematem.

Z pomogą mogą nam przyjść wszelkiego rodzaju organizery, które wcale nie muszą wyglądać brzydko. Przedstawiamy Państwu najnowsze produkty marki Styro: przepiękne organizery w oryginalnej stylistyce. Do wyboru mamy 2 linie kolorystyczne: dla amatorów czarno-białej klasyki i dla czerpiących siłę do pracy z kolorowego otoczenia.

Zarówno jedne jak i drugie wyprodukowane są z trwałego tworzywa co gwarantuje długie używanie i nie naraża nas na zmaganie się z niewygodnie otwierającą się szufladką.

Dodatkowo produkty te posiadają niemiecki certyfikat ekologiczny „Blauer Engel”.

Pamiętajmy, ze w pracy spędzamy co najmniej 8 godzin dziennie. Fajnie by było, gdyby otoczenie w jakim się organizer czarny Styroznajdujemy, było po prostu ładne.

Do tego dochodzą jeszcze kwestie uporządkowania dokumentów – organizery Styro ułatwią nam zadanie. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów Styro, a dla osób, które złożą większe zamówienia, przewidziane mamy                                                                                                                                                     atrakcyjne warunki cenowe.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl