Opinie o Nas

Szafki na klucze

Są przydatne wszędzie tam, gdzie niezbędne jest sprawne zarządzanie kluczami. Szafki na klucze idealnie sprawdzą się w hotelowych i firmowych recepcjach, na portierniach, w szkołach i na uczelniach oraz wszelkiego typu szatniach. Pozwalają bezpiecznie przechowywać m.in. klucze do gabinetów, sal konferencyjnych i szkoleniowych, auli wykładowych, sal lekcyjnych, laboratoriów, magazynów czy archiwów. Skrzynka na klucze pozwala szybko odnajdować klucze oznaczone numerami pomieszczeń.

Skrzynka na klucze – dobierz idealny model z naszej oferty

Polecamy mocowane do ściany szafki na klucze różniące się rozmiarami i pojemnością, zabezpieczeniami oraz stylistyką. Niewielka skrzyneczka na klucze to doskonałe rozwiązanie do mniejszych biur, w których jest kilkanaście lub kilkadziesiąt pomieszczeń. Hotele, duże biurowce czy instytucje z powodzeniem mogą wybrać szafki mieszczące nawet do kilkuset kluczy (np. 200, 250 lub 400 sztuk).

Wśród asortymentu naszego sklepu dostępne są m.in. solidne wiszące szafki stalowe i aluminiowe marki Metalplus. Drzwi zamykane na kluczyk zapewniają bezpieczeństwo, a zawieszki w zestawie oraz etykiety z numerami pozwalają szybko zorganizować obieg kluczy w budynku. Innym rozwiązaniem jest niewielka szafka na klucze z ruchomymi listwami wyposażonymi w haczyki. Listwy można zamocować w dowolnym miejscu panelu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno do użytku komercyjnego, jak i domowego.

Produkty 21

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista