Opinie o Nas
O nas
e-gazele biznesu

Witamy w naszym sklepie!
Właścicielem sklepu www.dobiura.com jest firma:

ECI Trade Sp. z o.o.
ul. Szuberta 45A
02-425 Warszawa

zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000560994, NIP: 5211007361 REGON: 010822013, Numer Rejestrowy BDO 000020924, o kapitale zakładowym 5 000,00 złotych.
ECI Trade Sp. z o.o. to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która na rynku jest obecna już od 1994 roku. Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań do miejsc pracy przy zachowaniu najwyższych standardów. Chcemy, aby ludzie pracowali wygodniej, pewniej i bezpieczniej.

Priorytetem naszej firmy jest obsługa Klienta, a co za tym idzie – jego zadowolenie. Naszą nadrzędną zasadą jest dążenie do wypracowania długotrwałej, partnerskiej współpracy z naszymi kontrahentami, opartej na uczciwości, rzetelności, systematyczności i fachowości.

Szeroki wachlarz produktów. Doskonała jakość, atrakcyjne ceny. Sprawdź już dziś!

W naszej ofercie znajduje się wiele renomowanych marek:


Specjalizujemy się w sprzedaży i doradztwie z zakresu szeroko rozumianej automatyki biurowej. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy sprzęt biurowy i prezentacyjny, w tym urządzenia wielofunkcyjne, skanery, gilotyny do cięcia papieru oraz tusze i tonery. Proponujemy również aktówki męskie, saszetki, torby na laptopa, pendrive’y, tablice i flipcharty. Z urządzeń typowo biurowych mogą Państwo u nas nabyć bindownice, laminatory oraz niszczarki do papieru.

Dużym zainteresowaniem wśród Klientów naszego sklepu cieszą się nasze walizki na kółkach i duże torby podróżne – stanowiące dobre wyposażenie na każdego rodzaju wyprawę. Nasza oferta obejmuje również męskie torby na ramię, nesesery oraz plecaki Wenger i Swissgear. Nie zapominając o potrzebach naszych młodszych Klientów, oferujemy również szkolne plecaki młodzieżowe.

Spośród bogatej gamy niszczarek dokumentów polecamy zarówno niszczarki ścinkowe, jak i paskowe. Do bindownic i laminatorów zakupionych w naszym sklepie oferujemy duży wybór akcesoriów niezbędnych do sprawnego ich funkcjonowania.

Tylko u nas znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane produkty pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów. Urządzenia i akcesoria do biura oparte na nowoczesnych technologiach, cechujące się doskonałą jakością, dużą funkcjonalnością i niezawodnością. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby proponowany przez nas towar spełniał wysokie wymagania naszych Klientów.

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, atrakcyjne, konkurencyjne ceny, jak również miłą i fachową obsługę. Zaangażowanie naszych pracowników, ich pomoc i doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich produktów sprawiają, że zakupy u nas są czystą przyjemnością. Zapraszamy!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i sugestie:
sklep@dobiura.com
tel. 22 245 05 28